Produkcja przekładek drewnianych

Nasza firma na początku swojej działalności zajmowała się jedynie handlem opakowań drewnianych tj. przekładek, które kupowała od polskich dostawców, a następnie sprzedawała na rynek zagraniczny (głównie Niemcy).

Z czasem zaistniała potrzeba otwarcia własnej linii produkcyjnej przekładek drewnianych. W tym celu dokonano zakupu całego parku maszynowego. Obecnie odbiorcami towaru są głównie firmy zajmujące się produkcją pokryć dachowych (dachówek) z Polski, Niemiec, Szwajcarii, Francji, Belgii, Holandii.

 

Firma oferuje przekładki o następujących parametrach:

· Grubość: 0,8 ÷ 7mm

· Szerokość: 2cm ÷ 2m

· Długość: 30 ÷ 160cm

 

Daleko idące działania inwestycyjne wiążą się z możliwością poszerzenia działalności produkcyjnej firmy o działalność usługową suszenia oklein meblowych z surowca wysokiej klasy i jakości (dąb, buk, topola, brzoza, olcha).

Dodatkowe linie produkcyjne zapewnią także zwiększenie możliwości produkcyjnych, a co za tym idzie również możliwa stanie się produkcja oklein, obłogi o długości do 280 cm (szerokość i grubość wg zamówień klienta).

Dobra jakość oferowanego towaru, terminowość dostaw w oparciu o zasadę 'just in time' decydują o stałej i dobrej współpracy z Kontrahentami zagranicznymi.

 

 

Przekladki