Firma

 • Firma FA RAJFEL rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku w branży drzewnej. Początkowo zajmowała się jedynie handlem opakowaniami drewnianymi - przekładkami - wykorzystywanymi przez fabryki dachówek podacz pakowania produktu na paletach.
  Przekładki firma kupowała od polskich dostawców, a następnie sprzedawała na rynek zagraniczny, przedewszystkim niemiecki.
  Duży wzrost zainteresowania tym produktem doprowadził do zakupu przez nas parku maszynowego i rozpoczęcia własnej produkcji.

  Dzięki dobrej współpracy z niemieckimi fabrykami nasza firma poszerzyła swoja działalność o handel dachówkami. Wysoka jakośc towaru oraz duże zaineteresowanie Klientów sprawiły, iż sprzedaż dachówek jest w tej chwili naszą główną działalnością.

  Oferujemy szeroki wybór wzórów i kolorów, w razie wątpliwości nasi pracownicy służą fachowym doradztwem.


 • Staramy się obsłużyć naszych Klientów kompleksowo poczynając od wieźby dachowej poprzez dachówki, akcesoria dachowe i orynnownie.
  Klient może sam sprawdzić nasz towar gdyż cały asortyment posiadamy na miejscu, a profesjonalnie wykonana ekspozycja pozwala na ocenę gotowego już dachu.


 • Zamówiony towar dowozimy na miejsce budowy, a po zakończeniu prac odbieramy niewykorzystany materiał.
  Obsługujemy małe i duże budowy, zapraszamy do współpracy dekarzy oraz firmy handlowe.
 • Naszą dewizą jest jakość i zadowolenie klienta.